Informacje bieżące    |    Szukaj    |      KONTAKT 

naglowek kontakt


 

Kancelaria, Wydawnictwo, Księgowość i Administracja PAU pracują normalnie, ale w Biurze na Sławkowskiej obecnych jest mniej osób.

Komu obowiązki na to pozwalają pracuje zdalnie.

Prosimy o załatwianie bieżących spraw drogą telefoniczną lub e-mailową.

Wydawnictwo PAU realizuje zamówienia złożone drogą elektroniczną, wstrzymana jest natomiast sprzedaż bezpośrednia.

 

Udostępniamy informację o konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka „Koronawirusy”

 


200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i naukowców, którzy pracują nad diagnostyką, leczeniem i przeciwdziałaniem chorobom wirusowym. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2.

 

Nabór wniosków rozpocznie się 6 maja, a zakończy 31 grudnia 2020 r do godz. 12.00. Konkurs podzielony jest na 3 rundy: pierwsza potrwa od 6 maja do 5 czerwca 2020 r., druga od 6 czerwca do 24 lipca 2020 r., a trzecia od 25 lipca do 31 grudnia 2020 r. Ocena wniosków będzie przeprowadzana po zakończeniu każdej z rund i zajmie do 90 dni.

Załączamy informację prasową na temat konkursu i zapraszamy do udziału:  Informacja prasowa - Szybka Ścieżka „Koronawirusy”

Więcej informacji oraz dokumentację konkursową znajdą Państwo pod linkiem:  https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/szybka-sciezka-koronawirusy-ogloszenie-konkursu-nr-51112020-62221/

 

 

#ZostańWDomu

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Akademia Wolności

w reż. Marii Guzy

 

 

 

Lista Konferencji rekomendowanych do Programu
przez Komisję Rady Konsultacyjnej Nauki

 

Dalsze działania w tej sprawie będą prowadzone przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK
( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

 

Szanowni Państwo,

w kontekście trwającego stanu epidemii związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 uprzejmie przypominamy,
że realizacja umów promocji Krakowa w trakcie Krakowskich Konferencji Naukowych nie jest obecnie możliwa.

Dziękujemy za wszystkie pytania i informacje dotyczące realizacji umów KKN 2020 kierowane do Urzędu Miasta Krakowa. Zapewniamy, że wszystkie Państwa prośby i propozycje rozwiązań są przez nas na bieżąco analizowane. Chcielibyśmy wypracować spójne rozwiązanie dla wszystkich chcących promować Kraków podczas konferencji i seminariów, dlatego zwracamy się z prośbą o przesłanie aktualnego stanowiska co do organizacji zaplanowanych wydarzeń (zmiana terminu wydarzenia, rezygnacja z organizacji przedsięwzięcia w bieżącym roku, ewentualne plany udziału w przyszłorocznej edycji KKN 2021). Zachęcamy również do przedstawiania własnych pomysłów odnośnie realizacji wydarzenia w innym trybie czy formie.

Uprzejmie prosimy kierować ww. informacje do Pani Kingi Wrony (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
i Pani Edyty Mazurek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do 7 kwietnia 2020 r.

Pozwoli to na dokonanie weryfikacji listy wydarzeń pod kątem nowych terminów organizacji i możliwości oraz sposobu ich realizacji.

 

Czytaj więcej...

 

 

 

Zobacz informacje dla ubiegających się o stypendia

Fundacji Lanckorońskich i Fundacji z Brzezia Lanckorońskich

na rok 2021

 

 

Czytaj więcej...