Informacje bieżące    |    Szukaj    |      KONTAKT 

naglowek kontakt

 

 

Lista Konferencji rekomendowanych do Programu
przez Komisję Rady Konsultacyjnej Nauki

 

Dalsze działania w tej sprawie będą prowadzone przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK
( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

 

Szanowni Państwo,

w kontekście trwającego stanu epidemii związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 uprzejmie przypominamy,
że realizacja umów promocji Krakowa w trakcie Krakowskich Konferencji Naukowych nie jest obecnie możliwa.

Dziękujemy za wszystkie pytania i informacje dotyczące realizacji umów KKN 2020 kierowane do Urzędu Miasta Krakowa. Zapewniamy, że wszystkie Państwa prośby i propozycje rozwiązań są przez nas na bieżąco analizowane. Chcielibyśmy wypracować spójne rozwiązanie dla wszystkich chcących promować Kraków podczas konferencji i seminariów, dlatego zwracamy się z prośbą o przesłanie aktualnego stanowiska co do organizacji zaplanowanych wydarzeń (zmiana terminu wydarzenia, rezygnacja z organizacji przedsięwzięcia w bieżącym roku, ewentualne plany udziału w przyszłorocznej edycji KKN 2021). Zachęcamy również do przedstawiania własnych pomysłów odnośnie realizacji wydarzenia w innym trybie czy formie.

Uprzejmie prosimy kierować ww. informacje do Pani Kingi Wrony (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
i Pani Edyty Mazurek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do 7 kwietnia 2020 r.

Pozwoli to na dokonanie weryfikacji listy wydarzeń pod kątem nowych terminów organizacji i możliwości oraz sposobu ich realizacji.

 

Czytaj więcej...